AA0402FR-076K98L
MFR.Part #
AA0402FR-076K98L
JLCPCB Part #
C4220038
Description
-55℃~+155℃ 6.98kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS