AA0402FR-075K49L
MFR.Part #
AA0402FR-075K49L
JLCPCB Part #
C4307563
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS