AA0402FR-074M42L
MFR.Part #
AA0402FR-074M42L
JLCPCB Part #
C4048104
Description
-55℃~+155℃ 4.42MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS