AA0402FR-0747RL
MFR.Part #
AA0402FR-0747RL
JLCPCB Part #
C4076148
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS