AA0402FR-0744R2L
MFR.Part #
AA0402FR-0744R2L
JLCPCB Part #
C3913227
Description
-55℃~+155℃ 44.2Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS