AA0402FR-07432KL
MFR.Part #
AA0402FR-07432KL
JLCPCB Part #
C4218836
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS