AA0402FR-073K01L
MFR.Part #
AA0402FR-073K01L
JLCPCB Part #
C4117575
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS