AA0402FR-0739RL
MFR.Part #
AA0402FR-0739RL
JLCPCB Part #
C4287096
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS