AA0402FR-0737K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0402FR-0737K4L
JLCPCB Part #
C4359879
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 37.4kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS