AA0402FR-0734R8L
MFR.Part #
AA0402FR-0734R8L
JLCPCB Part #
C4234147
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS