AA0402FR-0730K1L
MFR.Part #
AA0402FR-0730K1L
JLCPCB Part #
C4223995
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS