AA0402FR-072K1L
MFR.Part #
AA0402FR-072K1L
JLCPCB Part #
C3994165
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS