AA0402FR-07243KL
MFR.Part #
AA0402FR-07243KL
JLCPCB Part #
C3999848
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS