AA0402FR-071M8L
MFR.Part #
AA0402FR-071M8L
JLCPCB Part #
C4245531
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS