AA0402FR-07187RL
MFR.Part #
AA0402FR-07187RL
JLCPCB Part #
C4303210
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS