AA0402FR-0717K4L
MFR.Part #
AA0402FR-0717K4L
JLCPCB Part #
C4076679
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS