AA0402FR-07165KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0402FR-07165KL
JLCPCB Part #
C3940843
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS