AA0402FR-0713K3L
MFR.Part #
AA0402FR-0713K3L
JLCPCB Part #
C4094496
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS