AA0402DR-0751RL
MFR.Part #
AA0402DR-0751RL
JLCPCB Part #
C6110646
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS