AA0201JR-072R2L
MFR.Part #
AA0201JR-072R2L
JLCPCB Part #
C7059914
Description
-100ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS