AA0201FR-07953RL
MFR.Part #
AA0201FR-07953RL
JLCPCB Part #
C4056746
Description
-55℃~+155℃ 50mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS