AA0201FR-07887KL
MFR.Part #
AA0201FR-07887KL
JLCPCB Part #
C4287915
Description
-55℃~+155℃ 50mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS