AA0201FR-0786K6L
MFR.Part #
AA0201FR-0786K6L
JLCPCB Part #
C4340420
Description
-55℃~+155℃ 50mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS