AA0201FR-0778K7L
MFR.Part #
AA0201FR-0778K7L
JLCPCB Part #
C2106337
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS