AA0201FR-0773R2L
MFR.Part #
AA0201FR-0773R2L
JLCPCB Part #
C2106525
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS