AA0201FR-0757K6L
MFR.Part #
AA0201FR-0757K6L
JLCPCB Part #
C2103874
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS