AA0201FR-0756R2L
MFR.Part #
AA0201FR-0756R2L
JLCPCB Part #
C2103637
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS