AA0201FR-07536KL
MFR.Part #
AA0201FR-07536KL
JLCPCB Part #
C4000809
Description
-55℃~+155℃ 50mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS