AA0201FR-0751KL
MFR.Part #
AA0201FR-0751KL
JLCPCB Part #
C2104083
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS