AA0201FR-074K64L
MFR.Part #
AA0201FR-074K64L
JLCPCB Part #
C2103325
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.64kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS