AA0201FR-074K53L
MFR.Part #
AA0201FR-074K53L
JLCPCB Part #
C4045348
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS