AA0201FR-074K32L
MFR.Part #
AA0201FR-074K32L
JLCPCB Part #
C2103340
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.32kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS