AA0201FR-0747R5L
MFR.Part #
AA0201FR-0747R5L
JLCPCB Part #
C4128607
Description
-55℃~+155℃ 47.5Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS