AA0201FR-073K9L
MFR.Part #
AA0201FR-073K9L
JLCPCB Part #
C2103612
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS