AA0201FR-073K57L
MFR.Part #
AA0201FR-073K57L
JLCPCB Part #
C4117530
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS