AA0201FR-0739RL
MFR.Part #
AA0201FR-0739RL
JLCPCB Part #
C5933753
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS