AA0201FR-07365RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0201FR-07365RL
JLCPCB Part #
C2103720
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 365Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS