AA0201FR-0734KL
MFR.Part #
AA0201FR-0734KL
JLCPCB Part #
C4063360
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS