AA0201FR-07316KL
MFR.Part #
AA0201FR-07316KL
JLCPCB Part #
C2102195
Description
-55℃~+155℃ 25V 316kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS