AA0201FR-07309KL
MFR.Part #
AA0201FR-07309KL
JLCPCB Part #
C2102578
Description
-55℃~+155℃ 25V 309kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS