AA0201FR-072K37L
MFR.Part #
AA0201FR-072K37L
JLCPCB Part #
C2102379
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS