AA0201FR-072K26L
MFR.Part #
AA0201FR-072K26L
JLCPCB Part #
C4121801
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS