AA0201FR-072K15L
MFR.Part #
AA0201FR-072K15L
JLCPCB Part #
C2102452
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS