AA0201FR-0724RL
MFR.Part #
AA0201FR-0724RL
JLCPCB Part #
C4147299
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS