AA0201FR-07243KL
MFR.Part #
AA0201FR-07243KL
JLCPCB Part #
C2102095
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS