AA0201FR-0722R1L
MFR.Part #
AA0201FR-0722R1L
JLCPCB Part #
C2102167
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS