AA0201FR-0722K6L
MFR.Part #
AA0201FR-0722K6L
JLCPCB Part #
C4106682
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS