AA0201FR-07200KL
MFR.Part #
AA0201FR-07200KL
JLCPCB Part #
C2104141
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS