AA0201FR-071K54L
MFR.Part #
AA0201FR-071K54L
JLCPCB Part #
C2102025
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS