AA0201FR-071K18L
MFR.Part #
AA0201FR-071K18L
JLCPCB Part #
C2103804
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS